TV►Stragate►Hry

STARGATE Resistance na Steamu

25. dubna 2010 v 21:56 | Milouch
I když tato hra vyšla už před nějakým tím pátkem tak jsem ji nemohl nikde najít, ale konečně sem ji našel. Bohužel se dá koupit pouze přes Steam což je škoda. Já osobně preferuji, když mám hru na disku. Ale co se dá děla. Jak už jsem psal dříve tak Stargate Resistance je již třetí hra na motivy Hvězdné brány ale je první která je dokončena. Vývoj těch předchozích her byl ukončen. Ale konečně se to povedlo! Cena hry je 14,99 €. Zde je gameplay:


Bohužel, hra nevypadá nic moc. Doufal jsem v něco na způsoby CS nebo Battlefieldů. Ale furt lepší než nic. Jen škoda že nedokončily Stargate aliance, protože ta vypadala o hodně lépe. Zde je trailer na Stargate alinace. Mimochodem Stargate Aliance měla vyjít i pro PlayStation 2 informoval o tom před lety časopis OPS2, který s nástupem PS3 skončil.

Stargate Resistance na obzoru!

2. ledna 2010 v 14:36 | Milouch
Již před nějakým čase jsme se mohli dozvědět o tom, že byl vývoj hry Stargate Worlds z finančních důvodů z velké části pozastaven. Pro mnoho fanoušků to byla pochopitelně smutná zpráva.
Nicméně vývojáři se nenechali zahanbit a již pracují na "náhradě", která by měla být uvedena ještě dřív, než samotný Stargate Worlds.
Stargate: Resistance by měla být nová FPS hra na motivy Stargate. Hlavní rozdíl mezi Resistance a Worlds je jasný již od začátku. Resistence je oproti Worlds "pouze" střílečka.
Na čerstvě spuštěném webu hovoří kreativní konzultant Chris Klug jak by měla nová Stargate hra vypadat. Ve hře se bude stavit personál SGC proti vládcům soustavy v online bitvách, které budou v reálném čase.
Jak tedy bude hra vypadat?
Jak jsem se již dříve zmínil, bude se jednat o online hru. Budete si moci vybrat za jakou stranu budete hrát. Buďto za stranu vládců soustavy, tam si budete moci vybrat postavy: Jaffy, Goa´ulda nebo Ashraka. Na straně SGC si budete moci vybrat mezi postavami vojáka, člena komanda, nebo vědcem.
Každá postava by měla mít své schopnosti a jiné dovednosti. V multiplayeru bude moci hrát maximálně 16 hráčů.
Hra bude dostupná pouze pro PC a měla by být otevřená pro další vývoj a rozšiřování v budoucnosti.
Chris Klug také nakonec dodal: "Resistence přinese fanouškům hru, kterou ještě nehráli. Přinese nové zbraně, taktiku a možnosti, které by ve Stargate Worlds určitě nebyly. Věřím, že si tuto hru oblíbí všichni, kteří touží ovládnout galaxii."
Hra by měla být uvedena v první čtvrtině roku 2010. Oficiální stránky včetně galerie obrázků ze hry naleznete ZDE. O vývoji hry budeme postupně informovat.

DE_STARGATE_ATANTIS

29. prosince 2009 v 14:38 | Milouch
Video by MILOUCH94

STARGATE ATLANTIS - CS 1.6

29. prosince 2009 v 1:27 | Milouch
Velice povedená mapa do CS 1.6. V této mapě projdete hvězdnou bránou na atlantidu.
Zde můžete navštívit místnost s bránou a hangár s Jumpery. Pozor, při aktivaci brány
nestůjte před ní nebo (stejně jako v seriálu) vás to rozloží.

název: de_stargate_atlantis
velikost: 4.09 MBVideo:


Mapa je 100% funkční a mnou otestována. Funguje i na CS 1.6 stažené ze slunečnice, tuto verzi hry naleznete i v rubrice FREE.

STARGATE Alliance - trailer

21. prosince 2009 v 15:58 | Milouch
 
 

Reklama