TV►Stargate

Stargate - Blow me Away

22. května 2011 v 1:10 | Milouch MK
A máme tu další skvělé video shrnující dlouhou historii Hvězdné brány.

SGU 02x20 Gauntlet - poslední epizoda (Promo)

4. května 2011 v 22:26 | Milouch MK
A je to tu, do konce SGU a konce STARGATE zbívá pouze jeden díl.

Hvězdná bráno, z bohem...

30. dubna 2011 v 23:30 | Milouch MK
Jak už určitě víte, tak seriál Hvězdná brána definitivně končí a to po úžasných 17ti letech! Na svém kontě má 3 filmy (Hvězdná brána, *Návrat a Archa pravdy) a 3 seriály (SG-1, Atlantida a Universe). Celému fenoménu jak jsem již psal v předešlém článku věnuji jeden velký článek, kde shrnu historii toho fenoménu. Připomeň me si zatím Hvězdnou bránu v tomto skvělém videu...


* Hvězdná brána: Návrat je podle mě špatně přeložený název nýbrž, Continuum je myšleno časoprostorové contunuum a né continum jako pokračování...

SGU - Novus

30. dubna 2011 v 20:30 | Milouch MK
SGU se blíží pomalu ke konci, stejně tak celá Hvězdná brána. Do konce SGU zbívají už jen dva díly a na podzim se objeví i s českým dabingem na tv Nova. Brzy se na tomto blogu objeví vše o historii toho fenomenu.
Jinak, pod tímto textem naleznete video z konce dílu Epilogue, kde uvidíte jak se měnila planeta Novus.

SGU - trailer 1&2 Série

27. března 2011 v 18:55 | Milouch MK

SGU - zachraňme Star Gate Universe

25. února 2011 v 21:52 | Milouch MK
SGU

SGA - parodie na Vánoční reklamu Coca coly

18. února 2011 v 19:10 | Milouch MK

SGU - pokračuje

18. února 2011 v 18:50 | Milouch MK
Promo Kanadské televize k pokračování 2 série SGU. SGU bude pokračovat již v úterý 8. března.

Stargate Universe - na TV NOVA již letos

15. ledna 2011 v 20:05 | Milouch MK
SGU Ano je to tak, již letos bude tv Nova vysílat SGU. Dnes v pořadu Volejte Novu padl dotaz jestli se bude vysílat i pátá a poslední řada Hvězdné brány Atlantidy. Odpověď zněla samozřejmě ano, protože jak už sem zde psal v září tak Nova koupila všech pět řad. Hlasatelka ale přidala i informaci, že TV Nova zakoupila obě dvě série SGU.
 Doufejme, že se podaří natočit i třetí řadu SGU a že i tu Nova odvysílá. A co se týče filmů STARGATE tak s nimi je to stále stejné.  

SGU NOVA milouch.blog.cz

HVězdná brána Atlantida - Sestřih

10. září 2010 v 18:32 | Milouch MK
SGA

Kdo je David Nykl

4. září 2010 v 23:37 | Milouch MK
SGA Pro ty, kteří ještě neviděly Hvězdnou bránu Atlantidu. A nebo to prostě nevědí. A i když nerad kopíruji tak vše o panu Nyklovi je zkopírováno z Wikipedie a odkazy jsou zanechané.

David Nykl (* 1967
Praha) je kanadský herec českého původu. Dnes je znám především jako Dr. Radek Zelenka z televizního seriálu Stargate Atlantis.

Soubor:David Nykl at collectormania gmex3.jpgVe dvou letech jej rodiče odvezli do Kanady, kam emigrovali po sovětské okupaci Československa. Nyklovi se usadili ve Viktorii BC, kde otec brzy našel práci jako stavební inženýr a jeho matka jako zdravotní sestra. U Davida se začaly projevovat sklony k hraní, smysl pro humor a zájem o všechny druhy umělecké realizace - televizní reklamy (Adidas), školní představení a na vánoční show hrál na piano. Byl členem herecké a dokonce taneční třídy. V posledním ročníku na vysoké škole uspořádal a zrežíroval svou první hru: Vražedná místnost.

Nastoupil na Kolumbijskou univerzitu ve Vancouveru, kde se věnoval literatuře, divadlu a herecké třídě. Odpromoval v oboru umění a poté, co odcestoval na rok do zahraničí, několik let vystupoval na vancouverské divadelní scéně (Pacific Theatre, Vancouver Little Theatre, Vagabond Players, Metro Theatre). Brzy poté založil skupinu známou jakoIronworks Productions - spolu se skupinou přátel na Vancouverském venkovním shakespearovském festivalu: Bard na pláži. S jejich první hrou "Čekání na Godota", která debutovala na Galiano Island BC, Nykl spolu s Ironworks poprvé objel Evropu.

Praha byla až na okraji tohoto vzestupu, jako nový "Pohyblivý svátek". Během roku se Nykl vrátil do Prahy poté, co dostal roli v Kašparově divadle jako Attahualpa, Inský bůh slunce, ve hře "Královský lov na Slunce". Město (Praha) se hemžilo herci, spisovateli a umělci a rychle se stalo perfektním místem k zastavení. Poté, co se vrhal z jedné divadelní zkoušky do druhé, Nykl objevil skutečné zalíbení v divadlu, filmu a komerční práci. Bylo to poté, co objevil pražskou nejlépe známou anglicky mluvící divadelní společnost: "Bidu milujíci společnost" s Richardem Tothem a Evženem McLarenem. Takto "Bídu milující společnost" vždy vyprodala divadlo. Za čtyři roky byl Nykl přímo zapojen do více než sedmnácti produkcí: jako herec, režisér a producent. Později se vrátil do svého domácího Vancouveru, kde začal plně pracovat jako herec v televizních seriálech (třeba Stargate Atlantis), reklamách a ve filmech. Zahrál si taky v českém sitcomu, okradeného turistu, Policajti z předměstí - 4.díl. Hrál také v jednom díle Sanctuary a jednom díle Agentury Jasno (Shawn vs. red phantom).

Dr. Radek Zelenka

Dr. Radek Zelenka je postava českého vědce a účastníka mezinárodní expedice do města antiků Atlantidy ztvárněná Davidem Nyklem v televizním seriálu Stargate Atlantis. Mluví jako všichni v seriálu anglicky, ale občas, při rozčilení nebo jen pro sebe řekne něco česky. Je jedním z předních vědců expedice a jeho oborem se stala antická technologie. Velmi dobře ovládá systémy Puddle Jumperů, ale i ostatní antické přístroje. Je respektován ostatními vědci, dokonce i Dr. McKayem, kterému zachránil život poté, co jeden z Puddle Jumperů uvízl v bráně. Mimo to také pomohl zabezpečit město Atlantis před ničivou bouřkou. Dále objevil mechanismus otevírání hangáru Puddle Jumperů a senzory pro zkoumání hlubokého vesmíru. Bohužel nedisponuje genem antiků a gen pro ovládání některých technologií antiků se neujal ani genovou terapií. Byl nakažen nanoviry, kteří způsobují halucinace a následně smrt. Naštěstí nanoviry byly zničeny elektromagnetickým pulsem, a tak Doktor Zelenka může dál na Atlantidě objevovat nové technologie a zachraňovat životy … 

Jak už jsem napsal nahoře, tak celý tento článek je zkopírován z Wikipedie.
Děkuji tomu, který to vložil na Wikipedii!

Hvězdná brána Atlantida - upoutávka TV Nova

4. září 2010 v 15:58 | Milouch MK
SGA Upoutávka TV Nova na Hvězdnou bránu Atlantidu. Upoutávka je samozřejmě v češtině a je v HD! A ještě jednou opakuji, že Hvězdná brána Atlantida se bude vysílat od 7. září 2010 vždy ve 14:05. 

Hvězdná brána Atlantida - Ukázka

3. září 2010 v 14:16 | Milouch MK
SGA Pro všechny, kteří se nemůžou dočkat SGA tu mám část prvního dílu vynoření. Tento díl uvede tv Nova již 7.září ve 14:05. Vy máte nyní možnost, vidět jeho část v češtině z AXN. Další části toho dílu naleznete také na Youtube. Přeji vám příjemnou zábavu! 
 A pro ty, kteří Atlantidu ještě neviděly, tak vás čeká překvapení, v prvním dílu můžete vidět Jacka O´Niela (Richard Dean Anderson) a  Daniela Jacksona (Michael Shanks) . V dalších dílech bude uvidíte i zbytek SG-1 až na Cemerona Mitchela (Ben Browder) a Valu Mal Doran (Claudia Black). A Samantha Carterová (Amanda Tapping) se objeví ve 4. řadě ale co tam bude dělat vám neřeknu, aby jste mohly být překvapení. 

Hvězdná brána Atlantida od 7. září

31. srpna 2010 v 14:46 | Milouch MK
SGA Už 7. záři se podíváme do ztraceného města antiků, do Atlantidy! Už 7. září. 2010 začne tv Nova vysílat všech pět řad SGA. SGA půjde premiérově na tv Nova, předtím šla pouze na AXN. Dabing bude stejný jako na AXN. Tv Nova, už začala vysílat i upoutávky!
 Pokud se již tv Nova umoudřila a začne vysílat SGA, tak by mohla časem vysílat i SGU ale dříve se SGU spíše dočkáme na AXN. 


Pište do komentářů, jestli se na Atlantidu těšíte.
zdroj: TV NOVA

SGA - na TV Nova

28. srpna 2010 v 18:48 | Milouch MK
SGA Včera jsem psal článek o tom jak SGU zatím nebude na AXN a nakousl jsem i to, že tv Nova zatím nebude vysílat SGA (Hvězdná brána: Atlantida). Ale pozor, TV Nova oficiálně oznámila, že letos na podzim začne vysílat první řadu SGA. A to není vše po první řadě bude následovat druhá, třetí a čtvrtá. Pátou řadu zakoupí na podzim a bude následovat hned po čtvrté. Nemusíte se bát, že by měly mezi sebou série pauzy. 
 Dabing zůstává stejný jako byl na AXN. SGA se bude (asi) vysílat místo SG-1 a možná se i dočkáme repríz na Nově Cinemě. 

zdroj: TV NOVA
 
 

Reklama