PS►PSP

Sony Ericsson Xperia™ PLAY - Reklama

7. února 2011 v 21:55 | Milouch MK

NGP neboli PSP2 přichází

27. ledna 2011 v 23:06 | Milouch MK
PSP Už dlouho se očekává nástupce poměrně úspěšného psp. A nyní sony oficiálně představilo NGP (Next generation portalbe).

NGP se objeví v prodeji na Vánoce. A na co se můžeme těšit? Na dotykový 5 palcový oled displej s rozlišením 960x544, který je schopný zobrazit 16 milionů barev. Samozřejmě že PSP2 bude mít i Wifi a přidá k ní ještě 3G a GPS. Dále má dvě kamerky (vepředu a vzadu), takže předpokládám, že se objeví na PSP2 i Skype (Stejně jako na PSP). Zvuk zajišťují stereo reproduktory a chybět kvůli kamerce nemůže ani mikrofón.

PSP2

Výkon PSP2 je ohromující, PSP2 bude mít
čtyřjádrový procesor ARM Cortex -A9 Core, GPU pak SGX543MP4+. Zatím není jasně, na v jaké formě budou vycházet hry ale UMD disky to rozhodně nebudou. A co se týče výdrže baterií tak ta se bude pohybovat mezi 4-5 hodinami, takže PSP2 vydrží méně než PSP. 

Na PSP 2 budou startovní tituly následovné: Killzone, Resistance, LittleBigPlanet a Uncharted (gameplay dole). Samozřejmě, že nebude chybět ani Playstation Store a nově přibude podpora trofejí. Cena zatím není známa ale Andrew House (šéf EU poboček Sony) naznačil, že by PSP2 nemělo být tak drahé a že ze začátku na tom bude Sony prodělávat.

Gameplay: Uncharted NGP(zdroj Bonusweb a Eurogamer)

Dotykové PSP

19. srpna 2010 v 22:57 | Milouch MK
PSP Už dlouho se mluví o další verzi PSP. Nyní se objevila nová zpráva, že sony připravují nové PSP. Nové PSP by mělo být skoro stejné jako PSP 3000, pouze s tím rozdílem, že bude dotykové. Bonusweb uvedl, že podle tří na sobě nezávislých zdrojů bude toto nové PSP obsahovat dotykovou část. Do prodeje by se měla dostat koncem roku 2011. 
 Já osobně doufám, že toto nebude jediná odlišnost od verze 3000.


Zdroj: bonusweb.cz
 
 

Reklama