D►STEAM

STEAM - Moonbase Alpha - Recenze + Download

9. července 2010 v 23:54 | Milouch
Hru vyvíjela NASA a Army game studio a běží na enginu Unreal engine 3. Vše je podle vědeckých poznatků a hra působí velice reálně. Vše se odehrává v roce 2025.

Vaším úkolem je opravit měsíční základnu po pádu meteoritů. Moonbase Alpha je hlavně multiplayerová hra ale nemusíte mýt strach, hru si můžete zahrát i sami ale v cooperaci je oprava mnohem rychlejší a zábavnější. V cooperaci si můžete rozděli role, jako že jeden bude opravovat pomocí robota, druhý bude převážet kosmonauty pomocí měsíčního vozíku a třetí může opravovat ručně. 
MOONBASE ALPHA
Atmosféra měsíce je výborně zpracovaná. Na nebi svítí hvězdy a v dáli je vidět naše modrá planeta a naproti jak žhne slunce. Fyzikální model působí také dobře, když skočíte tak chvilku trvá než dopadnete. A navíc na zemi zůstávají dlouhou dobu stopy v písku, takže co se týče grafické stránky se zdá hra dobrá. Ale je tu ještě jedna otázka, zda vás to bude bavit a zda si to zahrajete znovu. Je to tak hra na jedno nebo dvě zahrání a jedna hra vám zaberu zhruba hodinu. 

V celém článku dole je trailer.

HODNOCENÍ

+ Grafika, Co-op, je zdarma
-dlouho vás nebude bavit 

60%


HRU STAHUJE ZDE

(ke stažení je zapotřebí uživatelský účet na STEAM.COM)
(Milouch.blog.cz)

STEAM - PORTAL - Recenze + Download

14. května 2010 v 22:13 | Milouch
Hra portal bude ke stažení na steamu do 24. května 2010.

Jedná se o hru od Velve (Half-Life, Counter-strike,...). Ve hře se vžijete do kůže "pokusného králíka" ve vědecké laboratoři. Testujete ˇ"zbraň", která vytváří jakési průchody z budu A do bodu B. Pomocí této zbraně řešíte různé levely až do chvíle, kdy se vás hlavní počítač musí zbavit. Pak už vám de o přežití, buď vy, nebo počítač.
PORTAL
Hra je celkem povedená ale zdála se mi docela krátká. K dohrání vám stačí 6 hodin. A ještě něco, po chvíli hraní vás může začít motat nebo bolet hlava! Což je obrovské mínus! Proto bych hru nedoporučoval hru Epileptikům a hráčům, kteří trpí závratěmi. Letos na E3 byl představen druhý díl, který vyjde jak na PC tak i na PS3 a multiplayer bude pro obě platformy společný.

Dole v celém článku je trailer v HD

HODNOCENÍ
+ Originalita, zajímavé levely, příběh, grafika, prostředí, atmosféra
- málo levelů, po chvíli hraní se vám může udělat trochu blivno

80%


►HRU STAHUJTE ZDE◄

(ke stažení je zapotřebí uživatelský účet na STEAM.COM)
(Milouch.blog.cz)
 
 

Reklama