Kobra 11 Highway nights - Recenze

10. července 2010 v 15:00 | Milouch MK |  TV►Kobra 11►Hry
Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné, jejich protivníci jsou zloději aut, vrahové a vyděrači muži z Kobry 11 pracují ve dne v noci, jejich úkolem je chránit naši bezpečnost. Vítejte u dálniční policie.

Kobra 11 Highway nights přináší do série her o Kobře 11 pár novinek, které hráč jistě ocení. První z nich je, že z vašeho služebního auta už můžete po nepřátelích střílet. Dříve jste do nich musely dlouho vrážet a poničit tak i svoje auto a nemluvě o tom, že jste se kolikrát nemusely zrovna trefit a mohli jste skončit někde ve škarpě. Druhou novinkou je střídání dne a noci ale není to jako v GTA nebo RDR, že ubíhá čas ale, že se vám při načítání objeví buď den, noc nebo ráno.

"Nebojte nesmrtelný Simír vás zachrání!"

_Jednou z výhod je, že hra je kompletně lokalizována, najdete zde titulky a dabing. Dabingu se  ujali ti stejní dabéři, kteří dabují i pro TV až na nového kolegu Bena. Bena v seriálu dabuje Michal Holán ale ve hře se toho ujal Zdeněk Mahdal. Bohužel vás to občas zmate, protože Mahdal daboval předešlého kolegu, který v seriálu byl už zabit.
_Hra má celkem dokonalý příběh, který se točí hlavně kolem finančního samitu. Nejdříve dovezete z letiště různé prezidenty a nakonec se to zkomplikuje a začnou být ve městě bombové útoky atd. Další případ, který vás bude doprovázet, až do konce hry bude infiltrace do tunerského klubu, kde budete závodit proti ostatním. Tyto závody jsou zbytečně zdlouhavé a musíte je zajet  dvakrát. Jednou za Simíra a jednou za Bena.


_Další z věcí, kterou bych měl zmínit jsou lokace. Jako v každém díle je zde k dispozici dálnice a město. Celková rozloha činí 32 čtverečních kilometrů a 200 kilometrů silnic a dálnic.
_Bohužel jsme se ani v tomhle díle nedočkali nablýskaného BMW nebo Mercedesu ale pouze aut, které se jim podobají. Doufejme, že si do příštího dílu už seženou licence. A další "mínus" je, že nejde z auta vystoupit a tak dialogy a video probíhají tak, že všichni sedí v autech.


+ lepší než předešlé díly, kompletní lokalizace, celkem dobrá grafika, cena
- chybí licence vozů, chybí klasická muzika z kobry 11
? Oddechová hra, která potěší svým lehkým humerem.

_70%_

Milouch MK 

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama