Červen 2010

The Sims 3 - Na plný plyn - kolekce

29. června 2010 v 17:22 | Milouch |  EA►The Sims 3
Nová kolekce do The sims 3 bude zaměřena hlavně na automobily. Kromě rychlých super aut bude kolekce obsahovat i veterány a doplňky do domu jako stylová lednice z 50. let minulého století.


Portal 2 - gameplay

29. června 2010 v 16:22 | Milouch |  PS►PS3

2 roky s Milouch.blog.cz

28. června 2010 v 20:36 | Milouch |  INFO
Před dvěma roky jsem začal vytvářet tento blog. Tehdy byl zaměřen jenom na Škodu 120 a měl základní vzhled. Po dvou letech provozu hodně rubrik přibylo a hlavní zaměření se v podstatě změnilo. Nyní je Milouch.blog.cz hlavně zaměřen na Playstation3. 

Blog bude slavit 2 roky až 20. července 2010 do té doby chci projít všechny články a opravit nefunkční odkazy, obrázky atd... Během prázdnin si chci pohrát se vzhledem a napsat pár dalších recenzí na hry. Doufám že se vám tento blog líbí, protože na něm pracuji ve dne v noci. Snažím se denně psát nové články ale to víte ne vždy se to daří. Denní návštěvnost se pohybuje mezi 60 - 110 lidmi denně. 

Připojte se na facebooku na oficiální stránky Milouch.blog.cz a budete v obraze. Na zeď dávám odkazy na nové články hned po zveřejnění.  
BLOG 2 ROKY


DEMO - Lego Harry Potter 1-4

25. června 2010 v 23:09 | Milouch |  D►DEMO
Koho by to před pár lety napadlo, že myšlenka udělat populární hry v podobě panáčků a kostiček z Lega bude slavit takový úspěch. Do Lego podoby se dostaly Hvězdné války, Indiana Jones, Batman a další. Teď přibyl i Harry Potter. (Svůj popis doplním později).

LEGO Harry Potter: Years 1 - 4
(bonusweb.cz)


The Sims 3 - Tvoření vzorů

25. června 2010 v 15:00 | Milouch |  EA►The Sims 3►Download
Pomocí nástroje Vytvoř vzor pro The Sims 3™ můžete navrhovat, tvořit a sdílet vlastní originální vzory. Ať už simíci touží po novém kostkovaném pyžamu nebo reprezentativnější dlážděné podlaze, mají nyní vše, co chtějí, prakticky na dosah ruky! V rámci nástroje lze využít desítek obrázků v Knihovně nálepek nebo systém vrstvení a úpravy vlastních obrázků, výsledné vzory však každopádně budou přesně takové, jaké si jejich autor přeje. Své kreativní možnosti rozšíříte snadným umístěním svých výtvorů ke sdílení online na Výměně The Sims 3. 

(zkopírováno od EA)PS3 - Na co se můžeme těšit?

20. června 2010 v 16:08 | Milouch
Vytvořil jsem pro vás takový, malý kalendář s nejočekávanějšímy hrami na PS3. Hry jsou sezařety podel toho kdy vyjdou.


MAFIA II
Vyjde: 27. srpna 2010
Cena: 1399,-

Hra Mafia II hráče díky poutavému příběhu vtáhne do temného a nemilosrdného světa mafie. Fikce je zdokonalena propracovanou atmosférou evokující dané období. S nezvyklou mírou pečlivosti jsou využity dobové reálie jako oděvy, automobily, hudba a reklama tak, jak je znala Amerika 40. a 50. let 20. století.Gran Turismo 5
Vyjde: začátkem září 2010
Cena: 1599,-

Opravdový řidičský simulátor na PlayStation 3 přináší dokonalou krásu obrazu a nezaměnitelné realistické pojetí řízení. Více než 950 naleštěných bouráků, od rodinných sedanů až po řvoucí supersportovní speciály renomovaných výrobců, jako jsou Ferrari, Lamborghini a Bugatti. Více než 20 krásných lokací a více než 70 tratí, které čekají na nejlepší řidiče. Bezkonkurenční realističnost řízení a zcela do detailu propracovaná grafika vám umožní zakusit pocit opravdových závodů z klidu vašeho domova. V sériích opět najdete režimy jako GT Mode, Arcade Mode (kariéra) and License Test (řidičák) a nyní navíc můžete zkusit závody série NASCAR a WRC rallye.Test drive unlimited 2
Vyjde: Září 2010
Cena: 1399,-

Test Drive Unlimited 2 je pokračování chytlavé hry o závodech, prestiži a jak závodit, když by člověk neměl k dispozici nejlepší a nejluxusnější auta všech dob. Skvělé zpracovaný koncept otevřené závodní online hry. Ve hře lze nakupovat domy či byty, upravovat je. Tvořit kluby a ekonomicky se rozvíjet. Test Drive Unlimited 2 obsahuje model poškození, proměnlivé počasí a nový ostrov Ibiza, který rozšíří již tak velký svět.


Need For Speed: Hot Pursuit
Vyjde: 16.listopadu 2010
Cena: 1399,-

Need For Speed: Hot Pursuit je dalším dílem dlouholeté závodní hry, kterou snad každý z nás hrál. Můžete se těšit na nové efekty, přepracovaný koncept poškození aut, strhující příběh a honičky, jaké ještě tato série nezažila. Vrací se zpět POLICIE s UI na vysoké úrovni, jenž Vás nenechá ani na malou chvilku vydechnout. Můžete se těšit na spoustu režimů v online módu a mnoho dalšího.showscreen Black Bean / Milestone WRC Game 2010: Latest Update! (March)
WRC 2010 The Game
Vyjde: podzim 2010
Cena: ?

Dlouho očekávaná hra se konečně blíží na pulty a už je zde první oficiální screenshot. Hra by měla vyjít koncem tohoto roku.
Vývojáři slibují všechny oficiální lokace, automobily, jezdce i navigátory (vše s licencí FIA). A jak tomu v poslední době bývá tak ani WRC 2010 nebude chybět multiplayer. Samozřejmě bude ve hře rozsáhlý model poškození, takže se jakýkoliv výlet mimo dráhu projeví na vašem autě. Kromě toho všeho se dočkáme realistické fyziky, 3D kokpitu a hlavně se můžeme těšit na dech beroucí grafiku.
Hra vyjde na PS3, XBOX 360 a PC
(milouch.blog.cz)
   


   

Killzone 3
Vyjde: duben 2011
Cena: 1399,-

Scifi série Killzone má nové pokračování Killzone 3 od týmu Guerilla Games. Killzone 3 je titulem, na který se upírají oči všech majitelů konzole od SONY. Úžasná hra, plná dech beroucích efektů, příběh rovnající se trhákům kin a válka enormní velikosti. Takto by se samotná hra dala popsat. Killzone 3 patří do žánru tzv. hard scifi a jeho tvůrci jen potvrzují, že jde o neuvěřitelný zážitek. Killzone 3 obsahuje podporu 3D a též nového ovladače MOVE.

FREE - Astro Avenger 2

20. června 2010 v 15:32 | Milouch |  D►FREE
Klasická vesmírná střílečka, podobná těm z mobilů, vás doslova pohltí. Sbíráte klasické bonusy jako štíty, lepší zbraně,... Svou loď ovládáte myší, což je lepší pro manévrování mezi střelami.Navíc si svou loď si budete moct vylepšovat  v obchodu.  Určitě si Astro Avenger 2 vyzkoušejte na vlastní kůži, stojí to za to!

DOWNLOAD


(bonusweb.cz - 33MB)

astroavenger_01astroavenger_03astroavenger_02


E3 - Fifa 11

19. června 2010 v 12:30 | Milouch |  PS►E3 Speciál 2010