Květen 2010

DEMO - Split second

26. května 2010 v 14:57 | Milouch |  D►DEMO
Hratelná demoverze adrenalinové závodní hry, která obsahuje v prvém sledu krátký tutoriál, který vás naučí jezdit, brzdit a driftovat, což je nezbytné pro nabíjení možnost sesílat na své soupeře různé pohromy. No a poté si nově nabyté schopnosti můžete vyzkoušet v jednom závodě na letišti. (hrej.cz)

Závody jsou velice dynamické a každý svůj krok si musíte dobře promyslet. Může se stát že na vaše auto spadne třeba radar a nebo navigační věž. V případě že spadne navigační věž se změní trať, protože věž spadne přes cestu. Pak musíte jet přes letiště. Takže žádný závod není stejný. I kdyby jste hrály demo celý den vždy bude trať o něco jiná. (milouch.blog.cz)

DOWNLOAD (1017MB)

(hrej.cz)


Gameplay HD

WRC 2010 - se blíží

24. května 2010 v 18:47 | Milouch |  PS►PS3
Dlouho očekávaná hra se konečně blíží na pulty a už je zde první oficiální screenshot. Hra by měla vyjít koncem tohoto roku.
Vývojáři slibují všechny oficiální lokace, automobily, jezdce i navigátory (vše s licencí FIA). A jak tomu v poslední době bývá tak ani WRC 2010 nebude chybět multiplayer. Samozřejmě bude ve hře rozsáhlý model poškození, takže se jakýkoliv výlet mimo dráhu projeví na vašem autě. Kromě toho všeho se dočkáme realistické fyziky, 3D kokpitu a hlavně se můžeme těšit na dech beroucí grafiku.
Hra vyjde na PS3, XBOX 360 a PC
showscreen Black Bean / Milestone WRC Game 2010: Latest Update! (March)


GTA V - Příští rok ?

18. května 2010 v 18:20 | Milouch |  PS►PS3
Už dlouho se mluví o GTA V, ale zatím nikdo nepřinesl. Informaci, o tom, kdy vyjde. Doufejme, že se dozvíme více informací na E3.

Analytik Jesse Divnich si je jistý, že Rockstar (GTA, Midnight club, RDR) představí na E3 další díl série GTA pro Playstation 3 a Xbox 360 (jak tomu bývá tak PC verze bude později). Divnich si myslí, že Rockstar neukáže nic hratelného a ani trailer ale maximálně teaster. Verze pro konzole vyjde najedou, uvádí Divnich, protože Sony nebo Microsoft neusilují o exklusivitu.

Protže, když Microstoft zaplatil nemalé peníze za dodatky do GTA, tak na prodej Xboxu to nemělo žádný vliv. A nakonec vyšli i na PS3 a PC. 
(zdroj Bonusweb.cz)

STEAM - PORTAL - Recenze + Download

14. května 2010 v 22:13 | Milouch |  D►STEAM
Hra portal bude ke stažení na steamu do 24. května 2010.

Jedná se o hru od Velve (Half-Life, Counter-strike,...). Ve hře se vžijete do kůže "pokusného králíka" ve vědecké laboratoři. Testujete ˇ"zbraň", která vytváří jakési průchody z budu A do bodu B. Pomocí této zbraně řešíte různé levely až do chvíle, kdy se vás hlavní počítač musí zbavit. Pak už vám de o přežití, buď vy, nebo počítač.
PORTAL
Hra je celkem povedená ale zdála se mi docela krátká. K dohrání vám stačí 6 hodin. A ještě něco, po chvíli hraní vás může začít motat nebo bolet hlava! Což je obrovské mínus! Proto bych hru nedoporučoval hru Epileptikům a hráčům, kteří trpí závratěmi. Letos na E3 byl představen druhý díl, který vyjde jak na PC tak i na PS3 a multiplayer bude pro obě platformy společný.

Dole v celém článku je trailer v HD

HODNOCENÍ
+ Originalita, zajímavé levely, příběh, grafika, prostředí, atmosféra
- málo levelů, po chvíli hraní se vám může udělat trochu blivno

80%


►HRU STAHUJTE ZDE◄

(ke stažení je zapotřebí uživatelský účet na STEAM.COM)
(Milouch.blog.cz)


Test drive Unlimited 2 - Druhý trailer (HD) ukazuje víc

11. května 2010 v 14:15 | Milouch |  PS►PS3
Nový trailer ukazuje jaký život budete v TDU2 žít. Velké párty a rychlá jízda bude na denním pořádku. Se svými "miláčky" budete svištět ve městě, v lesích a dokonce i v terénu.
Aut bude ve hře kolem 180ti.Trailer nám ukazuje, že ve hře bude přítomný tuning a model poškození. Není známo, jestli bude ve hře i policie ale podle mě tam na 90% bude. Policie nesmí v takové hře chybět. Hra by se měla vrátit zpět na Hawaii je možné, že dokonce na Oahu (jako v jedničce) také bude ve gře druhý ostrov Ibiza. Jak už jsem psal u prvního traileru tak hra bude v prodeji již letos (2010) na PS3, PC a na Xbox (možná i na PSP a jiné).

Film Uncharted

5. května 2010 v 23:20 | Milouch |  PS►PS3
Už je to tu, Sony právě hledá režiséra. Režisér bude pracovat s již hotovím scénářem. Možná že se režie ujme  David O. Russell
(Tři králové). Zatím se ale ještě musí najít správný herec a herečka. Filmu by jsme se měly dočkat až v roce 2012. V celém článku si můžete přečíst jak bych film obsadil já. A navíc rozhovor s Emily Rose (Elana Fisher) a Claudií Black (Chloe Frazer).......


Test drive Unlimited 2 - Screenshoty

4. května 2010 v 15:07 | Milouch |  PS►PS3
Zde je plno nových screenshotů z TDU2. Pro zobrazení klikněte na celý článek.

Mario Kart - REMI GAILLARD

3. května 2010 v 22:24 | Milouch

Hra Gran Turismo 5 bude snad brzy hotová

3. května 2010 v 20:06 | Milouch |  PS►PS3
Hra Gran Turismo 5 je hotová z 90ti %. Na hře nyní pracuje okolo 140ti lidí, kteří dodělávají poslední prvky hry a snaží se vše dopilovat. Hra je už převedena do 3D, takže to snad už Polyphony digital nebude trvat dlouho. Datum vydání zatím není známo ale i nadále budeme o hře informovat.
Hru si již dnes můžete předobědnat.

GAMEHOUSE.cz


Požadavky: PlayStation 3
Manuál: Anglicky
Kategorie: Závodní
Hra vychází: (asi) 24.9.2010
Cena eshop: 1619,-

REZERVUJTE ZDE


V celé článku trailer v HD

Škoda 105 na útěku

3. května 2010 v 15:34 | Milouch |  Š►YouTube

Další nové díly Kobry 11

2. května 2010 v 21:25 | Milouch |  TV►Kobra 11
Od pondělí 10.5.2010 v 20:00, budou na TV Nova nové díly Kobry 11. Tyto díly stále patří do 14. série, díl v pondělí se jmenuje Kartel (Das Kartell).

Popis dílu Kartel naleznete v celém článku