EA a Renault uzavřeli dohodu k The Sims 3

22. dubna 2010 v 17:17 | Milouch |  EA►The Sims 3
Společnosti Electronic Arts a Renault dnes oznámily uzavření dlouhodobé dohody, na jejímž základě si budou moci hráči The SimsTM 3 pro PC/Mac umístit do jedné z nejúspěšnějších zábavních sérií Evropy, Středního východu, Afriky, Latinské Ameriky a Asie premiérovou řadu elektromobilů značky Renault.
Letos na jaře dostanou hráči The Sims 3 možnost bezplatně** si stáhnout konceptový model Renaultu s názvem Twizy Z.E. v rámci balíčku "Electric Vehicle Pack" (EVP; Balíček elektromobilů), jehož součástí budou navíc i další ekologické předměty a zařízení, jako například solární panely nebo větrné elektrárny. Použití EVP v The Sims 3 se pak pozitivně projeví na finanční situaci uživatelovy herní rodiny v podobě nižších týdenních účtů za energie.
"Tato partnerská spolupráce pro značku Renault i spotřebitele vzájemné výhody, které jsou v současném mediálním prostředí ojedinělé," domnívá se Elizabeth Harzová, první viceprezidentka globálního mediálního prodeje EA. "Milióny fanoušků Sims 3 si budou moci stáhnout nové automobilové koncepty Renault, úzce se seznámit s touto značkou a výměnou za to získat skutečně vysokou přidanou herní hodnotu."
"Hráči The Sims 3 projevují nadšení pokaždé, kdy nějaká atraktivní "reálná" značka pronikne do jejich virtuálních světů," uvedl Steve Seabolt, viceprezident pro globální rozvoj značky The Sims. "Velmi nás těší, že můžeme se společností Renault spolupracovat touto formou na jejich elektromobilech a umožnit jejich stažení do The Sims 3."
"Elektromobily osloví mladší a společensky sebevědomější zákazníky a zejména pak jejich první majitele," řekl Stephen Norman, první viceprezident globálního marketingu Renault Group. "Tvoří jádro komunity The Sims 3 a zosobňují tak pro nás další skvělé způsoby inovace značky Renault krátce před samotným uvedením modelové řady cenově dostupných elektromobilů na trh."
* Na základě dat NDP, Chart-track (V. Británie), Gfk (Francie), Gfk (Španělsko), Gfk-MCC (Německo) a interních odhadů EA.
**Balíček bude možné stahovat do 1. dubna 2012. Pro stažení je nutná nejnovější verze spouštěče The Sims 3. Ke stažení je nutné vlastnit účet EA Online a provést registraci hry online prostřednictvím sériového kódu, přiloženého ke hře The Sims 3. Podmínky použití služby EA Online jsou k dispozici na www.ea.com. Minimální věk pro založení účtu EA Online se v jednotlivých zemích liší. Více informací viz produkt The Sims 3. Nabídku nelze nahradit, převést, směnit, prodat nebo uplatnit za hotovost nebo ve formě jiného zboží či služeb. Nabídka je neplatná ve Spojených státech amerických, Kanadě a všude tam, kde je zakázána, zpoplatněna nebo omezena zákonem.
O elektromobilech Renault
Elektromobily představují jednoznačné řešení, které umožňuje každému získat dopravní prostředek s nulovou produkcí emisí. V souladu s koncernovou ekologickou politikou Renault-eco2 jsou elektromobily Renault ZE připraveny k masovému prodeji s výhledem na zaujmutí čelního postavení v segmentu ekologických dopravních prostředků. Tato průlomová koncepce se již nyní těší ve světě značné politické podpoře ve formě daňových pobídek, založených na snižování emisí CO2, stejně jako rozvoji infrastruktury pro mobilitu na bázi elektrické energie. Společnost Renault zahájí prodej cenově dostupných a masově vyráběných elektromobilů v roce 2011. Oficiální stránky vozu Renault Z.E. naleznete na www.renault-ze.com
O konceptu TWIZY Z.E.: 100% elektrický, 100% praktický, 100% inovativní
Twizy Z.E. je ideální městský automobil pro časově velmi vytížené lidi, kteří hledají efektivní a praktický způsob dopravy. Představuje inovativní odpověď na současné výzvy dopravy ve městech. Se svým dvounápravovým podvozkem nabízí Twizy Z.E. řidiči a pasažérovi, usazenými za sebou, plně elektrický způsob dopravy, který neprodukuje žádné emise CO2. Twizy Z.E. je elektromobil, určený především obyvatelům měst k rychlému překonávání džungle ulic. Každý den se pokoušejí ideálně skloubit své pracovní povinnosti s rušným společenským životem, a efektivita, rychlost a jednoduchost jsou proto pro ně klíčové. Ultrakompaktní rozměry Twizy Z.E. (délka 2,30 m a šířka pouhých 1,13 m) mu zaručují vysokou pohyblivost. Dvounápravové řešení podvozku, otevřená karosérie a uspořádání sedadel řidiče a spolujezdce za sebou jsou hlavními rysy jedinečného charakteru Twizy Z.E.

(zkopírováno z ea.com)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama