Duben 2010

MIG 21 Slepičí pírka

30. dubna 2010 v 14:52 | Milouch |  YT-Ostatní

The Sims 3 na konzole - podzim 2010

28. dubna 2010 v 13:50 | Milouch |  PS►PS3
Na podzim vyjde The Sims 3 pro následující konzole: PlayStation 3, Xbox 360, Wii a Nintendo DS.
EA upravila The Sims 3 každé konzoly na míru a chce využívat každou ze speciálních možností ovládání (třeba na DS dotykovou obrazovku nebo na PS3 pohyboví ovladač Sixaxis). Navíc PS3 a Xbox 360 bude podporovat možnost výměny a tak budou moc spolu hráči sdílet různé své návrhy atd. Také zde budou trofeje (PS3 Trophies), ty získá hráč za plnění krátkodobých i dlouhodobých úkolů. Ve verzy pro Wii bude i zcela nové město.

Více informací se dozvíte ZDE
STARGATE Resistance na Steamu

25. dubna 2010 v 21:56 | Milouch |  TV►Stragate►Hry
I když tato hra vyšla už před nějakým tím pátkem tak jsem ji nemohl nikde najít, ale konečně sem ji našel. Bohužel se dá koupit pouze přes Steam což je škoda. Já osobně preferuji, když mám hru na disku. Ale co se dá děla. Jak už jsem psal dříve tak Stargate Resistance je již třetí hra na motivy Hvězdné brány ale je první která je dokončena. Vývoj těch předchozích her byl ukončen. Ale konečně se to povedlo! Cena hry je 14,99 €. Zde je gameplay:


Bohužel, hra nevypadá nic moc. Doufal jsem v něco na způsoby CS nebo Battlefieldů. Ale furt lepší než nic. Jen škoda že nedokončily Stargate aliance, protože ta vypadala o hodně lépe. Zde je trailer na Stargate alinace. Mimochodem Stargate Aliance měla vyjít i pro PlayStation 2 informoval o tom před lety časopis OPS2, který s nástupem PS3 skončil.


Uncharted 3

25. dubna 2010 v 21:38 | Milouch |  PS►PS3
Ano je to tak skvělá hra Uncharted se vrací! Ale zatím to není oficiální. O třetím pokračování této skvělé hry se můžete dočíst v sony-playstation magazínu. Ten, naleznete ZDE článek naleznete na straně 33. Zatím tato zpráva není oficiální ale určitě se pokračování této dokonalé hry chystá. Na oficiální vyjádření Naughty Dog si budeme muset počkat na E3.

ZDROJ: sony-playstation magazín


EA a Renault uzavřeli dohodu k The Sims 3

22. dubna 2010 v 17:17 | Milouch |  EA►The Sims 3
Společnosti Electronic Arts a Renault dnes oznámily uzavření dlouhodobé dohody, na jejímž základě si budou moci hráči The SimsTM 3 pro PC/Mac umístit do jedné z nejúspěšnějších zábavních sérií Evropy, Středního východu, Afriky, Latinské Ameriky a Asie premiérovou řadu elektromobilů značky Renault.
Letos na jaře dostanou hráči The Sims 3 možnost bezplatně** si stáhnout konceptový model Renaultu s názvem Twizy Z.E. v rámci balíčku "Electric Vehicle Pack" (EVP; Balíček elektromobilů), jehož součástí budou navíc i další ekologické předměty a zařízení, jako například solární panely nebo větrné elektrárny. Použití EVP v The Sims 3 se pak pozitivně projeví na finanční situaci uživatelovy herní rodiny v podobě nižších týdenních účtů za energie.
"Tato partnerská spolupráce pro značku Renault i spotřebitele vzájemné výhody, které jsou v současném mediálním prostředí ojedinělé," domnívá se Elizabeth Harzová, první viceprezidentka globálního mediálního prodeje EA. "Milióny fanoušků Sims 3 si budou moci stáhnout nové automobilové koncepty Renault, úzce se seznámit s touto značkou a výměnou za to získat skutečně vysokou přidanou herní hodnotu."
"Hráči The Sims 3 projevují nadšení pokaždé, kdy nějaká atraktivní "reálná" značka pronikne do jejich virtuálních světů," uvedl Steve Seabolt, viceprezident pro globální rozvoj značky The Sims. "Velmi nás těší, že můžeme se společností Renault spolupracovat touto formou na jejich elektromobilech a umožnit jejich stažení do The Sims 3."
"Elektromobily osloví mladší a společensky sebevědomější zákazníky a zejména pak jejich první majitele," řekl Stephen Norman, první viceprezident globálního marketingu Renault Group. "Tvoří jádro komunity The Sims 3 a zosobňují tak pro nás další skvělé způsoby inovace značky Renault krátce před samotným uvedením modelové řady cenově dostupných elektromobilů na trh."
* Na základě dat NDP, Chart-track (V. Británie), Gfk (Francie), Gfk (Španělsko), Gfk-MCC (Německo) a interních odhadů EA.
**Balíček bude možné stahovat do 1. dubna 2012. Pro stažení je nutná nejnovější verze spouštěče The Sims 3. Ke stažení je nutné vlastnit účet EA Online a provést registraci hry online prostřednictvím sériového kódu, přiloženého ke hře The Sims 3. Podmínky použití služby EA Online jsou k dispozici na www.ea.com. Minimální věk pro založení účtu EA Online se v jednotlivých zemích liší. Více informací viz produkt The Sims 3. Nabídku nelze nahradit, převést, směnit, prodat nebo uplatnit za hotovost nebo ve formě jiného zboží či služeb. Nabídka je neplatná ve Spojených státech amerických, Kanadě a všude tam, kde je zakázána, zpoplatněna nebo omezena zákonem.
O elektromobilech Renault
Elektromobily představují jednoznačné řešení, které umožňuje každému získat dopravní prostředek s nulovou produkcí emisí. V souladu s koncernovou ekologickou politikou Renault-eco2 jsou elektromobily Renault ZE připraveny k masovému prodeji s výhledem na zaujmutí čelního postavení v segmentu ekologických dopravních prostředků. Tato průlomová koncepce se již nyní těší ve světě značné politické podpoře ve formě daňových pobídek, založených na snižování emisí CO2, stejně jako rozvoji infrastruktury pro mobilitu na bázi elektrické energie. Společnost Renault zahájí prodej cenově dostupných a masově vyráběných elektromobilů v roce 2011. Oficiální stránky vozu Renault Z.E. naleznete na www.renault-ze.com
O konceptu TWIZY Z.E.: 100% elektrický, 100% praktický, 100% inovativní
Twizy Z.E. je ideální městský automobil pro časově velmi vytížené lidi, kteří hledají efektivní a praktický způsob dopravy. Představuje inovativní odpověď na současné výzvy dopravy ve městech. Se svým dvounápravovým podvozkem nabízí Twizy Z.E. řidiči a pasažérovi, usazenými za sebou, plně elektrický způsob dopravy, který neprodukuje žádné emise CO2. Twizy Z.E. je elektromobil, určený především obyvatelům měst k rychlému překonávání džungle ulic. Každý den se pokoušejí ideálně skloubit své pracovní povinnosti s rušným společenským životem, a efektivita, rychlost a jednoduchost jsou proto pro ně klíčové. Ultrakompaktní rozměry Twizy Z.E. (délka 2,30 m a šířka pouhých 1,13 m) mu zaručují vysokou pohyblivost. Dvounápravové řešení podvozku, otevřená karosérie a uspořádání sedadel řidiče a spolujezdce za sebou jsou hlavními rysy jedinečného charakteru Twizy Z.E.

(zkopírováno z ea.com)

Volkswagen New Beetle (2003)

22. dubna 2010 v 12:45 | Milouch |  EA►The Sims 3►Download

Požadavky: Základní hra
Cena (vTS3): 10 000,-
Creator: Fresh prince

(Po rozzipování stačí na soubor kliknout a sám se nainstaluje.
V celém článku je galerie s VW)

►DOWNLOAD◄Lamborghini Reventón (2008)

20. dubna 2010 v 10:07 | Milouch |  EA►The Sims 3►Download
Požadavky: Základní hra
Cena (vTS3): 300 000,-
Creator: Fresh prince


(Po rozzipování stačí na soubor kliknout a sám se nainstaluje.
V celém článku je galerie s Lamborghini.)

►DOWNLOAD◄Škoda 120 Galerie II

17. dubna 2010 v 23:41 | Milouch |  Š►Galerie
Škoda 120 - Milouch.blog.cz
Obrázek v původní velikosti (1632x1224) http://nd03.jxs.cz/585/205/37592819a3_64118161_o2.jpg


Google Chrome

17. dubna 2010 v 14:29 | Milouch |  D►FREE
google chrome to milouch.blog.cz
Google Chrome je internetový prohlížeč od googlu. Je přehledný a rychlí. Nabízí nové vzhledy a na úvodní obrazovce vám ukáže miniatury vašich oblíbených nebo naposledy navštívených stránek. Díky tomu máte o všem poměrně dobrý přehled. Když potřebujete něco vyhledat tak to stačí napsat nahoru místo webové adresy.  

►DOWNLOAD◄

Jazyk: Česky
Výrobce: Google
Požadavky: Windows XP, Vista nebo 7


Kocour Mikeš a cikáni

16. dubna 2010 v 21:42 | Milouch |  INFO
Romští aktivisté chtějí zakázat kocoura Mikeše kvůly této scéně. (viz video dole)
Přidejte se do skupiny na Facebooku a pomozte zachránit Mikeše!